| VooDau a întrebat:

Care este cel mai ingrozitor lucru care vi s-a intamplat vreodata si care este sau a fost cel mai bun moment din viata voastra?

2 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Cel mai rau lucru care mi s-a intamplat a avut loc chiar vara trecuta pe vremea asta, m-am certat foarte rau cu "mama soacra", am fost acuzata pe nedrept, a fost o schimbrae brusca pentru mine si am avut de suferit extrem de mult... cel mai bun lucru care mi s-a intamplat a fost in urma cu 4 ani cand l-am cunoscut pe iubitul meu love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai ingrozitor:de fiecare data cand am facut ceva ce stiam ca este gresit.
Cel mai bun:mmm...cand fac muzica.love struck Adica toata ziua.