| Rukhsandra a întrebat:

Care este cel mai mare regret al vostru?
ca al meu este ca m-am "combinat" cu fostul fara sa stiu prea multe despre el big grin si l-am crezut ca o proasta cand a zis ca ma iubeste straight facesi el statea cu mine doar ca sa nu fie singur si cum a aparut o "duduie" mi-a dat cu piciorul straight face. deci acum regretele voastre...:p

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ca in clipele de fata nu pot fi EU si nu reactionez cum as reactiona daca nu mi-ar pasa atat de tare de ceea ce cred ceilalti despre mine.

| elena a răspuns:

Regrete din acestea vei mai avea, nu este acesta primul si nu va fi nici ultimul, ai trait doar o experienta trista, pentru care ti-ai consumat inultil o parte din speranta si tineretea ta, vei fi mai atenta in viitor asupra persoanelor care te inconjoara, dar iti dau un sfat, sa nu-i povestesti niciodata "viitorului" ce ti s-a intamplat, crezand ca-i dai o lectie, incuie amintirea asta urata intr-o cutiuta si arunc-o in neant, astfel nu te va mai marca asa de tare.
Bucura-te ca esti sanatoasa, esti tanara, esti frumoasa, uita-te in jurul tau cati baieti/barbati sunt, trebuie doar sa stii sa alegi.

Regretele mele? Stiu eu?! Poate doar unul...as fi dorit sa simt dragostea parintilor, pentru ca sa nu o "cersesc" celor din jurul meu, dar pe care am primit-o si o primesc inca din plin. Hai, te pup!

| anad a răspuns:

Ca trec anii si zilele in zbor! Mult prea repede si nu reusesti sa faci tot ce iti doresti!

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Cel mai mare regret?
Poate acela ca am fost indiferent prea mult timp, anii au trecut repede, fara sa imi dau seama. Toate bucuriile copilariei au trecut pe langa mine iar acum realitatea m-a izbit.
Sper sa ma schimb si eu... candva.

| martutza a răspuns:

Nimeni nu are voie sa iti reproseze ceva singura care este in masura esti doar tu. inseamna ca nu tine la tine si nu te aprecia combinatia cu fostul a fost din punctul meu de vedere doar o capcana in care tu sa ai de suferit si pe el nu il doare nicaieri ...Stii ce doare cel mai mult in lumea acesta indiferenta crede-ma te rog si cauta-ti un baiat care sa te aprecieze pentru ceea ce esti noroc!