| Bezea a întrebat:

Care este cel mai "nebun" lucru pe care ai vrea sa-l faci?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pe cel mai "nebun" l-am facut deja, in tinerete: am sarit, din avion, cu parasuta. Si nu numai o singura data. Acum, la 50 de ani, imi doresc al dracului de mult sa fac bungee-jumping. Sper sa reusesc in urmatorii 30 de ani.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Să-mi încorsetez spatele.
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Baftă!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ti'as spune, insa ar trebui sa te omor dupa

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu am vise prea mari.

Eh, deja am facut multe chestii "nebune". I-am spus vanzatoarei de la covrigarie ca un coleg care era cu mine o iubeste(de 2 ori), am mers pe linia de tramvai, am mers pe pod cu colegii si am aratat masinilor care venea degetul special, am intrebat oamenii de pe strada daca vor sa fie impreuna cu un coleg....Sunt multe, foarte multe.