| andragrigoras2000 a întrebat:

de mult ma roade aceasta intrebare, chiar daca raspunsul, pentru mine e simplu.winking
ce e mai pretios pentru voi?
familia sau prietenul?thinking
de ce? daca ati fi sa alegeti, pe cine ati alege. daca raspunsurile voastre sunt interesantesi aproape cu ce gandesc eu, promit ca dau funda!happy
la revedere!wave

Răspuns Câştigător
| nydybody a răspuns:

Intotdeauna familia a fost aproape de tine,este irelevant sa-ti spun ca familia este mai presus de tot,cred eu. Oricat de mult ai tine la un prieten/prietena familia cu bune si cu rele,cu toate ca intotdeauna au fost mici conflicte intre tine si parintii tai probabil, ei vor fi alaturi de tine indiferent de ce se va intampla, te vor sustine toata viata la bine si la greu.Multumeste-le cu fiecare ocazie ca sunt alaturi de tine!

2 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Pentru mine e mai pretioasa familia dar si prietenii pentru ca familia te ingrijeste iti este aproape iar prietenii iti sunt aproape la bine si la rau dar te si asculta.Dar sincer as alege familia pentru ca te ingrijeste si sper ca te-am ajutat sa iti gasesti nelamurirea.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Eu categoric familia. adica prietenul azi te iubeste maine nu! dar familia mereu iti va ramane familie in schimb prieteni o sa mai ai! nu stiu insa ce fel de om te-ar pune sa alegi intre familie si el/ea! lucrurile acestea trebuie combinate fiindca la urma urmei daca e sa va petreceti viata impreuna si el va face parte din familia ta!