| Tourniquet a întrebat:

Care este cel mai stanjenitor lucru intamplat? big grin

Al meu a fost cand eram la scoala, ma durea capul si o colega a fugit la cabinet, eu am fugit dupa ea sa nu se duca si ne-am intalnit cu doamna inv. eu am impietrit si colega mea la fel rolling on the floor, iar apoi colega mea ii spune doamnei ce a vrut sa faca si i-a spus ca ma doare capul si eu,, Doamna, ma simt perfect big grin " rolling on the floor. iar apoi cand m-am ridicat sa ii spun ceva doamnei, cand am vrut sa ma asez un coleg mi-a tras scaunul si eu am cazut si aveam fusta si ai, mi s-a vazut dresul rolling on the floor. ce jenant >:".

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pf.asta da situatie penibila.Eu cel mai penibil m-am simtit cand la ziua unei colege am daramat o chiuveta de la Mc laughing.

| paramore a răspuns:

Pai eram la scoala si ma tot deranja sutienul, asa ca l-am dat joshee heel-am pus in ghiozdan si am plecat afara, cand am venit inapoi un coleg de al meu isi pusese sutienul si se plimba cu el prin clasa, intreba al cui este...eu m-am facut ca ploua, cand m-am uitat geanta mea era deschisa si asa cazuse, nici nu l-am mai luat inapoirolling on the floor

| Evaa a răspuns:

Pai eram in pauza, langa calorifer cu o colega, iar eu aveam castile in urechi.
Nu stiu ce mi-a zis colegamea si eu am tipat tare rau, nervoasa cum eram 'Ba cactuleee'. In clasa era linsite totala, deoarece era profu de mate (care este cel mai dur prof si face misto de tine din orice) in clasa si ne dadea niste carti. Eu nu il vazusem pentru ca eram cu spatele. Atunci mi-a zis 'cei 7 ani de acasa', ce penibil

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Alergam cu o colega de clasa pe holul scolii, ea a luat-o inainte si eu am ramas in urma asa ca am alergat mai repede, din neatentza m-am lovit de un baiat si m-am spart buza, apoi am cazut pe jos si baiatu' ala incerca sa ma ridice, dupa aia colega mea radea de mine intr-una, din fericire nu prea au fost "martori " pe hol, da stiu ca mi-am spart buza rau laughing

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Sau, mai recent, a venit o colega la mine sa imi ceara un absorbant, eu aveam la mine, in geanta in care imi tzineam echipamentul de la sport o punga cu foarte multe absorbante de toate felurile, ei bine, am scos toate absorbantele din punga si le-am insirat pe banca ca sa vad de care vrea colega mea, fara sa-mi dau seama, in clasa erau mai multi baieti si cand au vazut zecile de absorbante au inceput sa rada, dupa o saptamana un coleg a umblat in geanta mea si mi-a luat un absorbant, nu stiu ce facut cu el, oricum acum stiu toti baieti din clasa ca eu sunt "aia cu absorbantele " rolling on the floor