| DavidVladut12 a întrebat:

Care este cel mai ușor serviciu?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Membru secret mason sau iluminat. Aia invart lumea in secret si castiga bani pe smecherie

| RAY a răspuns:

Ăla care îți place să îl faci, pentru mine electronica e, trebuie sa îți găsești ce îți place, era bine când erau scoli de învățat meseri

suntserios
| suntserios a răspuns:

Paznic la Catena.

| dullcat a răspuns:

Niciunul, toate implica un nivel de dificultate.

| Hyperion7 a răspuns:

Operator call center

| dullcat a răspuns (pentru Hyperion7):

Cunosc persoane care au lucrat si nu e nimic usor in a vorbi toata ziua cu oameni nervosi, care te si insulta pentru niste situatii care nu sunt din vina ta.Romanii habar nu au sa comunice ca oamenii.

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

Eh,eu daca as lucra la call center, cred că le-aș închide în nashappy
Nu știi să vorbești, pa pa soluție! Poate măcar așa vor învăța și ei cum sa vorbească rolling on the floor

| dullcat a răspuns (pentru Hyperion7):

Asa spunem toti pana cand ajungem in aceeasi pozitie.laughing

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

Eh,nu mă cunoștirolling on the floor

| VoidEternal a răspuns (pentru Hyperion7):

Când spui pa-pa la client și ii închizi in nas, spui pa-pa la job.

| Hyperion7 a răspuns (pentru VoidEternal):

In orice caz, decât să mă cert cu ghioagă, mai bine pa pa la jobbig grin

| VoidEternal a răspuns (pentru Hyperion7):

Well, atâta timp cât îți asumi asta...

| ShaOfHatred a răspuns:

Musafir

Răspuns utilizator avertizat