| lorra mng a întrebat:

Care este colindul vostru preferat sau interpretul care vi se pare ca ar canta cele mai frumoase colinde? Craciun fericit tuturor!

3 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Imi plac colindele romanesti interpretate de Andra. Dar si melodiile si colindele de Craciun internationale. Silent night, Merry Christmas everyone, We wish you a merry Christmas, Jinggle Bells, O brad frumos in varianta engleza(O Christmas tree) si in varianta germana(O tannembaum)

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Pe podele. de nuiele, nu conteaza interpretul, versurile sunt mai mult decat frumoase.Craciun fericit si tie!big grin

| akind a răspuns:

Imi place horia brenciu-noapte de craciun