| Elena_9796 a întrebat:

Care este combinatia voastra preferata de culori?

mie imi plac mai multe.alb cu albastru.alb cu negru.roz cu galben...

voi?:d

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Rosu cu alb sau/si negru (nu neaparat in vestimentatie, ci in general). peace signwinking Imi plac contrastele puternice.winking day dreaming

| Bacemi a răspuns:

Negru cu roz, violet, rosu, albastru, verde. Negrul da simplitate si totodata eleganta. Imi place mai ales combinatia asta la fete. Cu pantaloni negri si o bluza draguta din gama de culori prezentata mai sus. Si combinatia alb si roz, rosu e draguta.

| OrangeWind a răspuns:

Galben cu verdethinking alb cu negru.

| Zambet a răspuns:

Mov cu negru
galben cu negru
alb cu albastru
hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cremul cu negrul, negrul cu albul, movul cu albastrul(inclusiv lila cu bleulove struck), albastru cu negru si culoarea pielii cu negru.Cam astea sunt combinatiile mele preferate.