| EllaLemonade a întrebat:

Care este filmul vostru preferat?
nu conteaza de care e

5 răspunsuri:
| Betty a răspuns:

The notebook love struck am ramas pur si simplu blocata la sfarsitul filmului :o si apoi m-am gandit ca as fi cea mai fericita femeie de pe planeta daca as gasi un barbat care sa ma iubeasca macar un sfert din cat o iubeste barbatul ala in film love struck daca m-ar ingriji o cincime din cat o face babatul din film love struck
e atat de romantic, dulce si fascinant fara sa fie macar un moment siropos...
mi-a placut mult si p.s. i love you povestea in sine fiind frumoasa si chiar si remember me a carui final de asemenea m-a impresionat love struck fara a fi fan al actorului ce protagonizeaza laughing

| mentalism a răspuns:

Filmele cu ace ventura in rolul principal

| Àηđяεëa a răspuns:

Raise your voice - filmul asta pur si simplu mi se pare atat de emotionant.mai ales ca este legat de muzica si eu ador muzica
.

| ChangeYourLife a răspuns:

Imi place ace ventura tare amuzant step up 3d un film foarte misto l-am vazut de vreo 5 ori la rand cand ajungem si asta un film amuzant e gata deja continuarea de la cand ajungem home alone si cam atat

| PinkObsesion a răspuns:

Ace venturalaughingsi Amurg :X:X:X