| Meme10Meme a întrebat:

Care este injuratura voastra preferata? A mea este Jo Napot Kivanok Pesedeee=]]]

Răspuns Câştigător
| UnDiavol a răspuns:

Ieși ca te bat copile asta când ma enervez rău de tot da tot nu dau

| Meme10Meme explică (pentru UnDiavol):

Ce?

| UnDiavol a răspuns (pentru Meme10Meme):

Când ma enervez rău de tot spun ieși ca te Bat copile da tot nu dau

| Meme10Meme explică (pentru UnDiavol):

Asta nu prea este injuratura din cate stiu...

| UnDiavol a răspuns (pentru Meme10Meme):

Sincer nici eu nu știu dacă este sau nu vorbesc serios dar asta zic când ma enervez rău de tot da nu dau

| Meme10Meme explică (pentru UnDiavol):

Acum sicer cand ma enervez rau incep sa injur persoana respectiva[desi nu mai este persoana daca ma enerveaza=]] ]cu tot ce am mai bun. Dar pe net nu injur, maxim ii zic ca e prost[daca chiar e].

| UnDiavol a răspuns (pentru Meme10Meme):

Și eu înjur de fel dar greu de tot adică nu știu nu prea înjur de fe zic in gând și aia e da greu de tot ma poate face cineva sama aducă in starea aia sa înjur

| Meme10Meme explică (pentru UnDiavol):

Pe mine ma face sa injur relativ repede, nu ma pot controla daca ala e un imbecil patentat. Pe net ma pot controla bine, dar unii chiar nu pot.

| Meme10Meme explică (pentru UnDiavol):

Exemplu fiind acel pateu=]]]

25 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Daca nu vrei sa fii deranjat poti folosi functia,, ignor'' de sub contul fiecaruia dintre noi
nu te mai poate evalua
nu iti mai poate raspunde!
Daca iti place sa fii injurat...asta e!
CU raportatul la admini e mai greu, nu iti raspund imediat poate de pe o zi pe alta, sau chiar mai multe daca se nimereste ca sesizarea ta sa fie vineri la praz!

| Meme10Meme explică (pentru Fatamuntilor):

Eu am mai ras de asta dar fix asta voiam sa fac. Daca ma mai injura odata scap de el si gata.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Meme10Meme):

Am inteles!
insemna ca si contul asta se clatina!

| Meme10Meme explică (pentru Fatamuntilor):

Al meu? Al lui ar fi normal sa fie banat. Nu am trecut la injuraturi daca poti vedea.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Meme10Meme):

Al amadorora!
sau cel putin suspendat limitat(avertzare)Intre 1 si 3 luni timp in care nu poti pune intrebari, iar ca si raspunsuri doar 5 si acelea moderate.
oricum admina hotareste ce si cum.
.

| NotNamed a răspuns:

Pai daca bagi si iti da eroare atunci s.ar putea cel mai probabil sa fie virba de suspendare. Daca ai emailul, da.le mesaj celor de la TPU in legatura cu asta si iti vor spune daca ai ban.

| Meme10Meme explică:

Prost sistemul, ar fi trebuit sa fie facut topul in functie de cate raspunsuri bune dai. Calitatea, nu cantitatea.

| Meme10Meme explică:

Pai acele 3 conturi au fost pierdute inainte sa ma cert cu tine. Daca vreau pot sa spamez toata ziua si ajung peste tine. De exemplu, acum ne-am ajutat reciproc. Stii cum? Am facut amandoi destul de multe puncte din cearta asta cu tine. Nu stiu de ce imi zici ca sunt gay cand nici nu ma cunosti. Urasc gay apropo. Eu o sa-ti dau block ca esti prost de puti. Am zis ca e prost conceput din niste puncte de vedere desteptule. Nu pot sa ma inteleg cu tine[nici nu vreau]. Am ras cat am ras dar sunt plictisit de tine deci te rog sa nu-mi mai raspunzi altfel primesti block. Presupun ca esti gay ca prea iti place cuvantul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sictir!

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Imi place mult poza ta de profil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Nu-s gay.

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Nu am zis de tine, am zis de un prost care a primit block de la mine.

| NunuNini a răspuns:

Macar stii ce spui acolo (desi nu e scris corect)?

| Meme10Meme explică (pentru NunuNini):

Eu? El ma injura.

| NunuNini a răspuns (pentru Meme10Meme):

Nu aia am zis!
Stii ce inseamna "Jo Napot Kivanok"? (Jó napot kivánok)

| Meme10Meme explică (pentru NunuNini):

Stiu ce inseamna dar imi place sa cred ca este o injuratura=]]

| NunuNini a răspuns (pentru Meme10Meme):

Haha, am inteles.
O zi buna sa ai!