| iullyan22 a întrebat:

Ce jocuri ar merge pe un Laptop Asus X54HR-SX196D cu procesor Intel® CoreTM i3-2350M 2.30GHz, 4GB, 500GB, AMD Radeon HD 7470 1GB, FreeDOS?

Răspuns Câştigător
| cornel89 a răspuns:

Iți merg cam tote jocurile actuale dacă le joci la low details.

Am văzut site-uri pe google care oferă mai multe informații în romana despre acest laptop.

https://www.google.ro/......ps?/search

Funda?

2 răspunsuri:
| Synapse a răspuns:

Depinde...ti-ar merge GTA4 la mediu lejer, DiRT3 la high, FIFA 11, 12 tot la high, NFS-urile toate la High(nu sunt sigur de TheRun)

| cristiman a răspuns:

Teoretic it merg TOATE jocurile facute pana acum, bineinteles ca unele mai greu.Si ar trebui sa schimbi sistemul de operare cu windows 7.Nu cu windows xp pentru ca e mai bun 7 in jocuri, de fapt in orice. Funda?