| anonim_4396 a întrebat:

Care este maneaua ta preferata? -

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.youtube.com/watch?v=YTkxeQBc3eY
i-auzi aci

48 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am una preferata, sunt multe bune, care imi plac in aceeasi masura.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=BxEim1Li6ZY
└(★o★)┐❀ヅ❤♫

| LoveSleep a răspuns:

Sa va ia dracu manelisti imputiti

| LoveSleep a răspuns:

Am glumit, nu aruncati cu rapoarte in mine

| Andreeush a răspuns:

Nu ascult manele.

| Frank51 a răspuns:

Nu e chiar manea, dar https://www.youtube.com/watch?v=sx62mkJCOf0

| SilentRain a răspuns:

O sa fii la fel, adică curvar cu pătrățele deci nu

| Sofer a răspuns:

Ma bate vantul in fata.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar începi cu d-astea, măi pisoi?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tragedie universala in universul felicitarilor, numai am de dat, nu stii sa faci diferenta intre gluma si seriozitate, apropo ce inseamna maturizare?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Eu nu ştiu să fac diferenţa, Ray? Eu? Pe bune? rolling on the floor
Hai că m-ai făcut să râd.
Tu eşti ăla care a luat în serios "relaţia" noastră virtuală.Ţi se pare normal ca un om la aproape 30 de ani să creadă chestiile pe care ţi le spuneam eu? Se vedea de la o poştă că erau nişte glume.Cred că şi un copil mic s-ar fi prins că erau chestii spuse la mişto.
Mda, e şi vina mea că nu pot să accept faptul că tu iei totul în serios.Greşeala mea.
Ce înseamnă maturizare?
Aici ar fi o discuţie mai amplă şi chiar nu am dispoziţia necesară pentru ea acum şi nici nu cred că voi mai avea ocazia.
Dacă e să mă rezum doar la capitolul ăsta, ţi-am răspuns mai sus.Nu ştii să faci diferenţa dintre ceva spus în glumă şi ceva serios şi da, TU nu ştii, nu eu.Dup-aia începi s-o dai la întors că tu de fapt îţi dăduseşi seama că erau doar nişte glume pe când ştim amândoi că nu e aşa.
Ce să mai zic, Ray, ce să mai zic? Mă uimeşti pur şi simplu.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci un om matur la 30 de ani nu crede in femei? cool asta vrei sa spui de fapt sa stim si noi, dar parca tu ai spus lui drimmi ca esti diferita ca esti sincera acum tu singura spui ca esti neserioasa laughing

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

N-ai înţeles nimic din ce-am zis.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai că m-ai făcut să râd.
Tu eşti ăla care a luat în serios "relaţia" noastră virtuală.Ţi se pare normal ca un om la aproape 30 de ani să creadă chestiile pe care ţi le spuneam eu? Se vedea de la o poştă că erau nişte glume.Cred că şi un copil mic s-ar fi prins că erau chestii spuse la mişto.

deci tu iti bati joc de oameeni, le vorbesti asa la misto, cand te iau in serios sunt imaturi, copii mici

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Vai,ce mi-am mai bătut eu joc de tine. Extraordinar.
Doamne, omule, ai probleme.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum treci si la jigniri wow cu cine mi am pierdut timpul, vorbesti de maturizare

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Asta ţi se pare ţie o jicnire? laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu jignesc vs tu care esti matura si ma jignesti si mai si scrii ca ai mintit tot timpul

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Deci nu mai are voie nimeni să glumească pentru că gata, e mincinos. rolling on the floor
La tine cred că a glumi=a minţi.
Pentru vârsta mea, sunt matură atât cât ar trebui să fie cineva de vârsta mea.Aşa ar trebui să fii şi tu la aproape 30 de ani.Şi dacă aveai vârsta mea şi nu reuşeai să faci diferenţa dintre o glumă şi ceva serios, era ruşinos, darămite la 30. Şi mai ales la ce glume făceam eu cu tine.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule dar si eu am spus ca glumesc cu tine, ce te ai inflamat asa ca o butelie, e logic ca e doar vrajeala pe net, cat despre asa zis maturizare tu nu stii ce inseamna deci nu poti afirma ca esti matura

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu,Ray,nu glumeai.Îţi spun eu că nu glumeai.

Eu o să mă opresc aici, altceva n-o să-ţi mai scriu. Discuţiile contradictorii cu tine sunt prea obositoare şi zadarnice.Nu ştiu de ce nu m-am învăţat minte şi te-am scos de la ignor, iar apoi am mai şi reînceput să vorbesc cu tine încet-încet.
N-ai decât să zici ce vrei despre mine în continuare.Chiar nu-mi pasă.Văd că iar te-ai apucat să pui întrebări după ce te supără cineva. Tipic ţie.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu m-am saturat sincer, pa

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Vrei sa plângi pe umărul meu?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Din pacate numai am lacrimi

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Le-ai consumat cand ai plâns după mine

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Sunt la dieta am plans sa slabesc

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Adică pentru mine, dar nu vrei sa recunoști

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Da sa fiu cu patratele sa ma placi

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ce are draga? A pus o intrebare foarte buna. Maneaua mea preferata este Dragoste de vis, aia cu "nu, nu mai pot, fara tine nu mai pot, ca tu stii destul de bine ca pentru mine esti tot", "viata am, nu-mi trebuie nimic, ca daca tu esti langa mine, eu sunt un om fericit".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum ai schimbat şi întrebarea? rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam atat dureaza suferinta virtuala laughing laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce înseamnă maturizare?
Aici ar fi o discuţie mai amplă şi chiar nu am dispoziţia necesară pentru ea acum şi nici nu cred că voi mai avea ocazia.
Dacă e să mă rezum doar la capitolul ăsta, ţi-am răspuns mai sus.Nu ştii să faci diferenţa dintre ceva spus în glumă şi ceva serios şi da, TU nu ştii, nu eu.Dup-aia începi s-o dai la întors că tu de fapt îţi dăduseşi seama că erau doar nişte glume pe când ştim amândoi că nu e aşa.

laughing laughing nu stii ce inseamna

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Tu nu ştii ce înseamnă, nu eu.Şi dacă n-ai înţeles ce ţi-am scris eu mai sus, nu cred că mai are rost să mă apuc să-ţi explic ce e aia maturizare.Şi eu m-am legat doar de o parte a ei, nu ştiu cum eşti tu în raport cu alte lucruri.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe internet tu esti mincinoasa iar real sincera sa stiu?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule nu exista asa zis maturizare, nu exista bine sau rau, scopul vieti nu exista, scopul nu este sa te insori, sa faci copii, viata nu are nici un sens, scop drept urmare ceea ce afirmi este invalid

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da,Ray,sunt o mincinoasă. rolling on the floor
Sunt o mincinoasă pentru că am făcut nişte simple glume pe care tu le-ai luat în serios.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur ca esti sincera acum laughing

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

*facepalm*
Mă dau bătută. laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca faci riduri de la atata ras

| Atlantic007 a răspuns (pentru RAY):

Maturizare presupune a intelege ceva din experientele de viata pe care le ai avut de-a lungul timpului

| RAY a răspuns (pentru Atlantic007):

Foarte bine spus

| Speranta12 a răspuns (pentru Atlantic007):

Cine erai inainte aici pe TPU?

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Ada

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Subscribe la canal