| Kat123456 a întrebat:

Care este primul cuvant sau primele cuvinte care va vin/e in minte cand auziti numele justin bieber? Dar Paul Wesley?

6 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

JB - un prieten care are o tunsoare asemanatoare. Mai bine nu dau nume. :]]
Si Paul Wesley - rolul minunat pe care il joaca in TVD.

| Turquoise a răspuns:

Buna,
Cand aud Justin Bieber am in minte ceva de genul,
http://www.napocanews.ro/wp-content/uploads/2011/02/1296575692TANC.jpg
Si parca aud pe toata lumea de acolo tipand.

Paul Wesley - imi vine imi minte cuvantul 'pinguin' deoarece am un prieten Paul care iubeste pinguinii ^^

| Ade a răspuns:

Cand aud Justin Bieber ma gandesc la: (scuzati) homosexuali, pentru ca seamana cu unul! (scuzati, scuzati, scuzati). Cand aud Paul Wesley ma gandesc la un Tv mare cu fata lui pe el inotand in bani.

| Marrriaaa a răspuns:

Justin Bieber-biberon sau babetica laughing
Paul Wesley-vampir sau inger happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrieti pe google: ''Secretul lui Justin Bieber''. O sa fiti uimiti

| DarkBlue_5010 a răspuns:

Justin Bieber :-? Nu e un cuvant, e un filmulet http://www.youtube.com/watch?v=upaJHS8mfP8 (cat poate fi de penibil), iar spre rusinea mea nu imi suna cunoscut al doilea nume.