| SilentRain a întrebat:

Care este singurul lucru pe care nu l-ai face niciodata?

33 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca nu am sa mai iubesc vreodata o fata

| SilentRain explică (pentru RAY):

Esti bulanjiu, cum sa nu iubesti fetele

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu tu controlezi sentimentele.

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Cred ca da

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Daca nu ma implic emotional nu va rezulta nimic

| SilentRain explică (pentru RAY):

O_O
Cum adica bre?
Gata cu Manuela, il cauti pe Viorel

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Fata nu devin asexual peste noapte

| Drimmero a răspuns:

Sunt mult prea multe pe care nu le-ar face un om niciodata, dar primul care mi-a venit in cap este sa nu iubesc o alta echipa!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu m-aș îndrăgosti de Ray! laughing

| RAY a răspuns (pentru floresdemayo):

Eeeeeeeeeeeeeee asta e ce sa faci

| SilentRain explică (pentru RAY):

E indrgostita de tine, dar nu recunoaste ea!

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Clar de cativa anii, acum ceva ani imi trimitea mesaje de iubire eu ma rușinam si i spuneam la mama admin ca sunt prea mic sa la citesc, acum am crescut si i trimit eu si numai ma doreste, trist

| SilentRain explică (pentru RAY):

Daca aveai BMW ...atfel statea treaba

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nu cred ca e chiar genul asta de femeie ea

| RainmakerX a răspuns:

Sunt multe lucruri dezgustatoare pe care oricum nu le-as putea scrie pe TPU...

Unul dintre ele ar fi " Nu as face sex cu un baiat".

| SG1995 a răspuns:

Nu aș ucide pe cineva.

| Lioana a răspuns:

Unul singur? Am trai intr-o lume foarte obscena si periculoasa daca oamenii ar avea doar un singur lucru pe care nu l-ar face.
Eu am o lista lunga de lucruri pe care nu le-as face. Doar Codul Penal contine sute de lucruri care nu trebuie facute, apoi mai vin si cele care tin de morala, de bun simt, de sanatate si multe altele.

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

Sfanta noastra

Răspuns utilizator avertizat
| PersonajFictiv a răspuns:

Nu as omora o pisica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Amin!

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa caracter rar gasesti laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Celorlati le pasa doar de câini sad

| Endoryus a răspuns:

Sa acord cuiva o a 2 sansa.

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Chiar nu ai putea deloc? adica omul mai greseste, ce greseala ai putea ierta si ce greseala nu ai putea ierta?

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Pentru mine exista prostioare si greseli mari. La prostioare mai iert dar la ceva serios, clar nu. Gen sa fiu inselat sau sa imi vad iubita ca se saruta cu altul clar nu avem ce discuta. Pentru ca doar prostii acorda o a 2 sansa. Si de prosti ce sunt se mira cand se greseste si a 2 oara. De ce se mira? Daca s-a intamplat o data clar se va intampla si a 2 oara. Doar prima oara e mai greu.

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Ai dreptate in asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva.
Pentru "pretul" potrivit, probabil ca as face orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as putea... nu as muri... am destule inca de vazut, de experimentat si de-nvatat si vreo suta doua de ani clar nu mi-ar ajunge. Asta pana mi s-o schimba mentalitatea in sutele alea de ani, evident si m-as plictisi de prosti si idioti, ca aia sunt singurii de care n-ai scpare-n viata, oricine si orice-ai fi.

| benny7 a răspuns:

Aşa sincer nu aş putea trăda vreodată, urăsc acest lucru--ok*

| DorelExpertu a răspuns:

Nu as mai iesi de unde am iesit odata...

| FruttiFresh300 a răspuns:

Nu aș transporta niciodată droguri dintr-o țară în alta. Nu aș face nimic din ce mi-ar pune libertatea în pericol.