| MadaTeIntreaba a întrebat:

Care este talentul vostru? Vreau raspunsuri sincere, sigure si serioase.

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Desenul. Nu as spune ca este chiar un talent, desi intr-o oarecare masura asta este, desenez de cand ma stiu. Dar exersand si descoperind noi tehnici, am devenit din ce in ce mai priceputa la asta, deci tine si de practica, nu doar de talent. Pe langa asta, mai si pictez si scriu, insa consider ca desenul este principalul lucru la care ma pricep cel mai bine si care imi face cea mai mare placere. As putea sa fac asta incontinuu, fara sa ma plictisesc vreodata happy.

| Holocaust a răspuns:

Păi la desen.îmi place arhitectura,şi,până la urmă,chiar mă pricep, plus că sunt foarte convingătoare şi am o memorie bună.
şi da, sunt foarte modestă.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimgirltpu a răspuns:

Desenez portrete.

| GusWaters a răspuns:

Scriu.Orice.Pana si un cuvant imi da inspiratie pentru sute, chiar mii de pagini.Sunt genial,daca,acum un an si ceva,in trei minute, mi-a filat prin cap, scenariul a patru carti care sa adune impreuna 2000 de pagini.Peste 20 de ani, ma gasesti in lista de Nobel pentru Literatura, la cat de epice sunt unele chestii ce le scriu.True Story.

| maria_7379 a răspuns:

Cantatul am voce