| sheamussheamus a întrebat:

Daca imi cumpar un joc pe Steam si vreau sa il dau la un prieten tot pe Steam se poate?
Vreau raspunsuri sigure si serioase!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Dai la Buy as a gift, il adaugi pe prietenul tau pe steam, ( daca nu are deja un joc cumparat prietenul tau sa iti dea linkul de la profil lui de steam pentru ca nu o sa il gasesti altfel daca nu ai deja un joc cumparat esti limitat pe steam si nu poti adauga prieteni ) si dupa ce il adaugi la prieteni il trimiti. ( Daca vrei sa il trimiti prin ema-il trebuie sa astepti 30 de zile deci cel mai bine il adaugi la prieteni.