| victor333 a întrebat:

Care este telenovela voastra preferata?--a mea este biblia

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum poti asocia Biblia cu o telenovela? Nu stii nici macar ca se scrie cu litera mare.Nu cred nimic din ce spui.Maturizeaza-te Victoras.Mai bine ia-ti o carte de colorat.O poti asocia mai usor cu o telenovela.

| JiTerra a răspuns:

Teresa

| Musique a răspuns:

Aaa,mie-mi place să dorm.Se pune?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Sa se faca un serial dupa Biblie laughing Asta ar fi culmea...va fi mai lunga seria ca "The young and the restless" laughing
Ar fi misto, chiar as vrea sa vad Geneza, 6 episoade, in 6 saptamani, si in a 7-a saptamana se odihnesc si producatorii, ca sa fie mai realistic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare prostie mai spui. Cum poti face o asemenea asociere intre Cuvantul Sfant al lui Dumnezeu si un lucru lumesc?

| victor333 explică (pentru anonim_4396):

Imi folosesc imgainatia spre deosebire de altii...

| anonim_4396 a răspuns (pentru victor333):

Acum nu stiu daca tu chiar iubesti Cuvantul sau te prefaci batandu-ti joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nici nu stii ce e aia telenovela.

| Shapeshifter a răspuns:

Biblia mai degraba este ceva SF, nu o telenovela. Tin minte ca m-am uitat la o telenovela prin 2008, dar nu mai stiu cum se numea.