| anonim_4396 a întrebat:

Care este ziua voastra preferata din saptamana?
laughing

65 răspunsuri:
| Guitarlove a răspuns:

Sambata oh go on.

| paul0013 a răspuns:

Vineri

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Toate zilele in care vad o anumita persoanatongue

| YLLL a răspuns:

Toate, in afara de cele care se termina cu litera 'i"
laughing

| amaadina a răspuns:

laughing vineri si toate zilele de vacanta si weekendbig grin

| ΔH a răspuns:

2 zile preferate am. Marti si Vineri big grin

| marsy a răspuns:

Vineri big grin

| squib a răspuns:

Vineribig grin

| RappK a răspuns:

Luni..inceputul unei noi saptamai:X

| VladRO a răspuns:

Vineri, binenteles, incepe weekendul happy

| anca943 a răspuns:

Sambata si Duminica.

| cesege a răspuns:

Sambata ma simt libera ca pasarea cerului:urmeaza duminica! Ura, si imi vine sa zburd!

| eu_stie_tot a răspuns:

Cred ca marti pentru ca atunci ies de la ore la 1laughing. Si vineri k atunci am sportul ultima ora...cam aceeasi chestie rolling on the floor. In plus vineri e ca o zi de weekend si numai de teme numi arde. In restul zilelor ies la 3 sad. Luni e cea mai urata zi ca am ore grele si is suparat k weekendul urmator pare asa departe... nici sambata nu-mi place k atunci fac curatsi apoi teme. Dar duminica imi place k is liber toata ziuabig grin.

| scarllet a răspuns:

Inafara de de trei ore pe saptamana cand am fizica restul este roz si viata e frumoasalaughing

| Zoombe3 a răspuns:

Vineri, pentru ca este inceput de weekend.

| Adina_4603 a răspuns:

Sincer urasc ziua de lunibig grinlaughing in rest pot sa spun ca restul zilelor mergbig grin:*:*

| bibubibucilescutascescu a răspuns:

Vinerea, pentru ca am programul mai lejer la scoala.

| ProAlecks a răspuns:

Ziua de vineri! La scoala sunt mai putine ore si incepe 2 zile si jumatate de weekend! Bye.

| malina444 a răspuns:

Si sambatathinkinglove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia dintre duminica si luni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vineri...ca incepe weekendul si pot dormi mai mult dimineata...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ziua de vineri, prevestește weekend-ul.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sambata, ma trezesc cand vreau, ma culc cand vreau, nu trebuie sa ma duc la servici si dupa sambata vine alta zi de relaxare. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acea zi cand nu am nimic de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vineri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lunea. Am un sentiment de nou care ma face sa ma simt excelent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vineri:dlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A mea pentru ca m'ati intrebat este vineri... pentru ca pot dormi! dupa ce toata saptamana ma trez la 5 jum s ma preg sclove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt imi plc si martzea:d

| Denny_5002 a răspuns:

Sambata
ca pot sa dorm pana la 3pm