| geotpu a întrebat:

Care facultate este mai buna.(la medicina ma refer)bucuresti sau iasi? dar dintre medicina si jurnalism ce e mai bun? tin sa mentionez ca inca sunt clasa a11-a si de aceea de acum ma gandesc pe mai departe.nu sunt canalizata pe ceva anume. deci in concluzie mi-ar placea ambele facultati dar fiecare din ele are si beneficii si inconveniente.mai multe detalii despre fiecare+admiterea va rog! multumeschappy fundita GARANTATA

2 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Nu prea imi plac mie catalogarile care facultate e mai buna. Aceiasi materie se preda la toate. Daca vrei sa inveti si iti place, iesi medic bun si din Iasi din din Bucuresti si din oricare alt oras unde se face medicina.

Admiterea la medicina e destul de greutza din cate stiu. Invata anatomie, chimie si biologie. Fara astea nu intrii.
Despre jurnalism nu stiu sa-ti spun...

Si nu vreau fundita tongue

| geotpu explică:

Ms pentru raspuns anca