| Sonia822 a întrebat:

Care-i faza cu adidasii de la Lidl?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Https://voxbiz.ro/......esori.html

FOTO/ Adidașii de la Lidl România, care au cucerit planeta. Costă doar 50 de lei, dar finlandezii au acceptat să-i cumpere și pentru 6.000 de euro de la posesori

| Sonia822 explică (pentru RAY):

Da, asa e, avem si noi fraierii nostri https://www.olx.ro/......l-adidasi/

| rd15255 a răspuns (pentru RAY):

Aici sunt toate detaliile despre ei: https://nimeninimic.ro/......-pereche/.

| RAY a răspuns (pentru rd15255):

Eu am mers pe nike si sunt buni, chiar ldl des a recunoscut ca sunt urati

| Sonia822 explică (pentru RAY):

Asa aveau talpa cei aparuti prin 92-98, dupa revolutie. Toti erau cu talpa asa.

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Era o aplicatie, prin care iti faceai poza si isi punea niste adidasi Lidl peste, iar dupa intra lumea in ceva concurs, pentru a castiga adidasi. Si altii aveau deja. Si de acolo toata lumea a inceput cu acesti adidasi. Parca asa era.

| Celcestietot a răspuns:

Pai ce au?

| Sonia822 explică (pentru Celcestietot):

Tot apar meme pe net cu adidasii de la lidl, de cateva zile, si voiam sa stiu de unde a pornit totul

| Celcestietot a răspuns (pentru Sonia822):

Din Italia.

| SilentRain a răspuns:

Sunt coollaughing