| anonim_4396 a întrebat:

Care-i misterul pentru care barbatilor le plac chiftelele asa de mult?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Romaniilor le plac toate condimentele din carne aia e toata faza si halesc orice tip de carne.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Nu e numai asta ca pe mine ma dispera barbac'miu cu chiftelele de ceva timp incoace.

le si fac bune ce-i drept rolling on the floor

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Spune-i sa o lase moale cu carnea daca vrea sa aiba o viata sanatoasa pentru ca multi au probleme de inima in viata prea mult colesterol acumulat.

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, savarinele nu-i place, dupa, ca desert?

| anonim_4396 explică (pentru Hombre):

Iti zic eu de ce ii da chiftele... lu' barbat-su ii e lene si sa mestece rolling on the floor
Sper ca ii da de-alea din carne te curcan, si drese cu telina, cum imi da mie nevasta-mea, ca sa aloce feromonilor ceva loc printre colesterolul depus pe artere...
Apropo, de ce le place femeilor asa mult ciocolata?

| anonim_4396 explică (pentru Hombre):

Savarinele-I plac si-nainte nu numai dupa happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, sa nu se oboseaca cu mestecatul ca am eu alte idei despre cum isi poate consuma energia.
Nu draga, nu le face cu curcan mereu. Le mai face si cu piept de pui, telina ai ghicito si de ce sa nu mai adauge si putin marar ca da gust bun happy. Zang-zang in tava de la cuptor cu putin ulei pe ea si s-a terminat cu gatitul. Doar nu crezi ca stau sa le fac in 3 tone de ulei... am grija de arterele lui ca sanggele trebuie sa mearga bine, s-ajunga acolo unde e nevoie de el in timp record big grin.

7 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Tin la tavaleala