| anonim_4396 a întrebat:

Care-i primul episod din Doza De Has?

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Uite-l aici :
http://www.youtube.com/watch?v=NqnO106kw2k

Vizionare Placuta!

| anonim_4396 explică (pentru Lumine):

Merci happy

| ℵøℵαмε7655 a răspuns (pentru Lumine):

Nu ii asta! Primul ii Shuru-Burii!

| MădălinaPosto a răspuns (pentru ℵøℵαмε7655):

Nup, nu e, pentru ca la sfarsit arata intrebarea de cu un episod inainte, primul episod nu e de gasit pe net, si a aparut pe 3 martie 2011, in schimb episodul de care spui tu a aparut in aprilie.

| alexbera02 a răspuns (pentru Lumine):

Nu este acesta. e "shuru-burii"

12 răspunsuri:
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Primul episod este Shuru-Burii

| BogdanGabi a răspuns:

Nu cred ca e cel spus de Light0 fiindca la sfarsitul videoclipului apare o intrebare cu raspunsuri, iar mai in stanga un videoclip ( cu imaginile mai mici ). Am dat click pe el, crezand ca este un episod mai vechi si m-a redirectionat la un alt videoclip.M-am uitat la finalul lui si am vazut un alt videoclip numit Ce sa si faci, insa nu e pe net. Deci, cred ca Ce sa si faci e primul episod.

| BogdanGabi a răspuns:

Vreau sa adaug ceva la mesajul meu, primul episod poate fi si Shuru-burii fiindca e primul din playlist-ul DDH al lui Mikey

| SteffEhoSteff a răspuns:

Primul episod din DDH cum zice si Mikey intr-un VLoG de-al sau se numeste Pilot si a aparut pe 3 martie 2011. Dar din pacate Mikey nu n-il arata... sad broken heart

| SteffEhoSteff a răspuns:

GATA. Am gasit primul episod din doza de has. 100% asta a fost primul..http://www.youtube.com/......ttp?/watch cu accent pe A FOST.

| Skrilex2013 a răspuns (pentru SteffEhoSteff):

laughing))))) a fost ca nu merge linkul laughing

| georgy7777 a răspuns:

Primul episod se numeste pilot si nu se gaseste pe net

| Boss_Gaby_1995 a răspuns:

Ma Mikey a spus intro doza ca nu avem voie sa vedem primul episod din DDH