| intrebnupreamult44 a întrebat:

Care-i smecheria cu faza "ca daca ai o femeie esti automat fericit"? Eu as renunta pentru jocuri la o femeie si am 25 ani, nici nu-mi pasa ce cred altii, adica daca ar fi sa aleg intre pasiunile mele si o femeie as alege pasiunile mele, eu prefer sa fiu natural nu sa fiu ceea ce nu sunt.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este doar o vorbă.
Oricum, ca și o concluzie, ambele iti mananca banii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acu 1 ora intrebai ce sens are sa ai cariera daca nu ai femeie
acu intrebi ce sens are sa ai femeie daca nu poti sa te joci

hahahaha

| VoidEternal a răspuns:

Atâta timp cât nu faci rău celor din jur fă ce te face fericit.