| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Care-i treaba cu toate conturile astea de Instagram gen "eu_stiu_tot, iti_ghicesc_viitorul, stiu_ce_ai_facut"? laughing))))
Cum reusesc ei sa spuna chestii care se potrivesc cat de cat? Sunt anumite chestii pe care le poti spune si persoana respectiva interpreteaza cumva cum vrea ea? laughing))

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu-sunt-moartea-ta ma primesti in viata ta? vreau sa imi impart vesnicia langa tine

| Sheriarty a răspuns:

E o sansa fifty/fifty ca ceea ce spui sa fie adevarat/fals. Se bazeaza pe noroc. Cam ca zodiacul, daca e sa ne gandim logic: o zi te nimereste, o zi e total pe langa.