| Nituallex93 a întrebat:

Care imi da niste coduri de decodare pentru un nokia 1208 primeste si funda si voturi. Telefonul nu functioneaza decat in reteaua Orange.

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Te sfatuiesc sa dai 30 de lei si sa mergi la niste specialisti sa-l decodezi.Am incercat si eu cu un cod de pe net si a mers(am avut eu norocul asta chior)da poti sa nu ai nboroc si sa patesti cum a patit cineva, sa bagi cod si sa-ti blochezi telefonul adica sa iti mearga in reluare, sa-i distrugi softul si sa trebuiasca sa-ti iei altul nou.happy