| anonim_4396 a întrebat:

Care imi spune si mie pe cati ani au semnat actorii de la twilight?

funda

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

„Twilight" nu este un serial.
Filmul are 5 părți și anume: Twilight (Amurg), New Moon (Lună nouă), The Twilight Saga: Eclipse (Eclipsa), The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (Zori de zi partea 1) și The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (Zori de zi partea a doua).
În prezent s-au lansat 4 filme, ultimul urmând să ruleze în cinematografe începând cu data de 16 noiembrie 2012.
Numai bine!

| Byebye14 a răspuns:

Hmm....nu stiu cati ani, dar breaking dawm partea 2 e ultimul film din seriile twilight, se termina cartiile cu filmul asta.
Deci, ghinionul tau sad si al tuturor marilor fani edward&bella