| NedeFcSb a întrebat:

Care imi zice si mie site-ul de unde pot lua un cfg bun +instalare +activare?

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Salut!
Aici o varietate de cfg-uri http://resursecs.com/configuri.html
Iti alegi un cfg din aceea lista, click pe el, apoi apesi butonul Download pentru al descarca!
Instalarea este usoara. vei gasi in fisierul descarcat un ''cfg file'' pe care vei da click dreapta -> copy, te duci unde ai instalat jocul (cred ca in C->Program files->Counter strike -cstrike) apesi click dreapta acolo ->dai paste!
Pentru al activa intri in joc, te duci pe un servar, intri in consola si scrii exec numele.cfg (un exemplu daca cfg-ul tau se numeste snk, in consola vei scrie exec snk.cfg ) Inteles?

| NedeFcSb explică (pentru IndiferentXD):

Faza e ca atunci cand scriu in consola marog eu am descarcat tot snk exec snk.cfg imi zice asa :couldn't exec snk.cfg sau ceva de genul? ce fac?

2 răspunsuri:
| Pain03 a răspuns:

Ce gen de cfg? Daca te referi la Counter-Strike eu nu iti recomand sa iti activezi un anumit CFG,e mai bine sa joci default, pentru ca acel CFG nu te ajuta cu multe, doar cu niste setari pe care le poti seta singur, si iti recomand STEAM! Succes(poate te refereai la alt CFG, sper ca am fost util)