| ღLiFeHaSMeAiNgღ a întrebat:

Care materie este mai frumoasa : biologia sau geografia ?

Răspuns Câştigător
| Ana94 a răspuns:

Pentru mine e geografiawinking

12 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Daca ma pui sa aleg mi-a placut mai mult biologia!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Mie personal imi place mai mult geografialove struck, materia mea preferata...

| SabbyNightShadow a răspuns:

Biohappy e super♥ imi place mai mult decat geograsad la geogra e prea mult de invatat cu toti munti, dif tipuri de clima si din astea pe cand la bio ai putea pur si simplu sa inveti de mic chestiile ale deoarece este despre corpul tau sau daca esti intr-a 6-a despre animale sau plante(intr-a 5-a)

| Holocaust a răspuns:

Biologia.Mai puţin în clasa a 8-a când se face ecologie.E extrem de plictisitoare.

| BlackVeil a răspuns:

Matematica

| Laura46 a răspuns:

Depinde de fiecare, mie mi-a placut ff mult geografia, si inca imi place

| Eternitas a răspuns:

Pentru mine, biologia este materia mea preferată. Deşi avem o profesoară care nu ştie să ia măsuri când unii fac lucruri neadecvate şi doar ameninţă şi nu face nimic, eu prefer biologia. Nu este nici mult de învăţat, pare şi mai interesant. La geografie mi se pare mai greu, mai ales cu harta, de ţinut minte toate denumirile şi localizări...etc...

| Sabin91 a răspuns:

Geografia e frumoasa.Afli despre tara, zonele ei.

| DraGutZUul a răspuns:

BIOLOGIA este o materie foarte frumoasa dare depinde si ce fel de profesor iti preda ca sa poti intelege lectia mai binehappy

| CuteKitten14 a răspuns:

Biologia, dupa parerea mea

| dienutza1197 a răspuns:

Biologia