| GulDan a întrebat:

Cum invat si eu bine biologia si geografia? Adica pe net mai ales ce sa studiez sa stiu.

2 răspunsuri:
| Happyjump a răspuns:

Citește manualele de biologie si de geografie si pe Wikipedia nu te mai plânge ca nu gasesti pe net învață si tu

| Mymiii a răspuns:

Citeste multe curiozitati despre biologie, asa iti va parea mai interesanta si vei cauta mai multe informatii(uite aici: http://travel.descopera.ro/......-traim)... La geografie trebuie sa lucrezi cu harta neaparat! Nu uita ca aceste doua materii tin si de cultura unui om si daca reusesti sa devi un cunoscator, vei fi si foarte inteligent si apreciat. Pana la urma sunt niste materii frumoase.