| vaa a întrebat:

Care mergi sau te inscrii la 'Romanii au talent'? Si cu ce talent thinking

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Spart oale laughing

| clauss a răspuns:

Am vazut cateva emisiuni la un post italian, un sfat sa nu va duceti acolo daca nu aveti un talent, sa nu fiti penibili ca va vede o tara intreaga, s au acoperiti va fata cu o masca daca credeti ca nu sunteti prea talentat. Stiu ce vorbesc si am vazut italieni care se faceau de c... t, ne prapadeam de ras cand ii vedeai ca nu au niciun talent, s au faceau fel de fel de chestii care nu aveau legatura cu talentul, un exemplu, sa ragaie intr un ritm anume

Răspuns utilizator avertizat
| Celeste_2636 a răspuns:

Eu stiu sa fur caramizi cu fundul

| MindFreak a răspuns:

Eu încă mai aștept să văd o fată care să urineze din picioare.