| plosnitapufoasa a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul neprotejat? ce parere aveti despre a folosi sau nu prezervativ. cum va simtiti cu. si cum va simtiti fara prezervativ? ati mai incerca sa folositi prezervativ dupa ce ati incetat sal folositi?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Sexul fara prezervativ e fara indoiala mult mai placut. Nu te tot freci de un plastic enervant... Dar plasticul ala enervant e cel mai bun in prevenirea transmiterii de boli sau sarcinilor.

7 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Sexul fara prezervativ=cel mai bun sex posibil. Daca fata este sanatoasa si ia anticonceptionale si accepta sexul fara prezervativ atuncea este super ok.
Cand folosesc prezervativ, ma simt super nasol si nu prea simt nici o senzatie...

| plosnitapufoasa explică:

Daca scoti la timp sunt mici riscurile de sarcina.nu?

| Ahead a răspuns (pentru plosnitapufoasa):

Exact

| plosnitapufoasa explică (pentru Ahead):

Inseamna ca practici asa ceva sti despre ce vorbesti.

| varanudorm a răspuns (pentru plosnitapufoasa):

Nu, lichidul preejaculator, care ajuta la lubrifiere contine de asemenea spermatozoizi, deci exista sanse de sarcina.

| Sotaro324 a răspuns:

Buna plosnitapufoasa

Deci

Fara prezervativ este o senzatie mai placuta. desigur dar exista riscul sa o lasi insarcinata. de peste 50% deci eu iti recomand sa folosesti prezervativul nu schimba cu mult senzatiile dar scade foarte mult riscurile de insarcinare dar ai grije
1.Ai grije cum deschizi plicu ala de la prezervativ in locu indicat de ei sa nu il fisurezi
2.Sa fie frima buna de preferat big grinurex si Love
3. Dupa folosire se sigileaza si se arunca la gunoi

Bft

| Bibilușșș a răspuns:

Eu am incercat si cu prezervativ si fara... Fara prezervativ e mai frumos, dar trebuie sa ai grija sa nu ejaculezi [daca esti baiat] in ea..Cu prezervativ ai o alta senzatie..nu stiu cum sa iti explic...