| emy1994 a întrebat:

Care poate sa imi zica si mie cum se traduc aceste cuvinte backup si playback

Răspuns Câştigător
| ReadyForMee a răspuns:

Backup-retragere, se foloseste mai mult in armata sau in politie cand spun ei am nevoie de intariri.Eh in engleza se traduce asa I need backup!
Playback-stii se spun ca artistele fac playback, adica ele mimeaza ca spun cuvintele dar de fapt acestea nu canta sau vorbesc, ci doar mimeaza pentru ca au inregistrate deja cuvintele.
Sper ca am ajutat! Funda? Numai bine!
ReadyForMee~~