| Robertaka0 a întrebat:

Care poate sa-mi gaseasca sau stie instagramul sau Facebookul Andreei Enat sau Inat de la televiziunea aia din 2010 laughing comanda la mine ep 13?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In 2010 nu exista Instagramul si este posibil sa nu fii avut nici FB acum 13 ani.

| Robertaka0 explică (pentru Violleta2022):

Facebook exista, daca spuneau ceva de messenger

| Robertaka0 explică (pentru Violleta2022):

Si aveau messenger ca au spus cand au plecat "vorbim pe messenger" laughing

| dullcat a răspuns:

Ti-a placut asa mult incat sa ti-o amintesti si peste 13 ani? laughing E cam ciudatel...

| Robertaka0 explică (pentru dullcat):

Da, am incercat sa i gasesc ig sau Facebook ul, dar nada. ce dracu acum are 29 de ani si eu 17? de la 5-6 ani ma uitam la emisiunea aia si m-am uitat si in reluare, pot spune ca s-au schimbat multe… de atunci pana acum, dar oricum nu asta era subiectul