| purpleice a întrebat:

Care ste filmul vostru preferat cu dans? step up, honey, you got served, take the lead, bring it on:in it to win, save tha last dance, stomp the yard nu stiu sunt mai multe.al meu este step up, imi place foarte mult:x, m-am uitat de 1000 de ori la el si celelalte imi plac dar acesta este preferatul meu.imi foarte mult filmele cu dans, poate si pentru ca imi place sa dansez:)).

imi place foarte mult scena asta din step up:

http://www.youtube.com/watch?v=TfvPQrUzgYg

a si puteti sa-mi recomandati si alte filme cu dans daca vreti.:)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe care imi plac. pot spune ca step up 1, stomp the yard si center stage: turn it up sunt printre preferatele mele. daca esti interesata de dansurile gen majorete iti pot recomanda seria bring it on (sunt vreo 6 filme frumusele) si save the last dance 2 merita vazut.am vazut multe filme cu dans, dar acum nu mai gasesc altul sa-ti recomandbig grin

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Step up 3D.Deci abia astept sa il vadsmug

| 4ndreea a răspuns:

Mie imi plac mai multe, dar printre cele mai marfa se numara :step up, bring it on:all or nothing, Bring It On Fight To The Finish, save the last dance etc. imi place ft mult filmul 'raise your voice" chiar daca nu e cu dansuri :X