| ◕matza◕ a întrebat:

Care stie cum ascund un folder de tot? Fundahee hee

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dai click dreapta pe el - properties si apesi pe hidden

doar ca nu mai poti umbla pe ellaughing decat daca vrei sa il scoti de la hidden

| ◕matza◕ explică:

Da ma mersi cu hiddenu tau X-( X-( X-( akumm nu mai gasesc folderu ce omm! acum zimy cum sla scot dup hidden X-( X-( nu crdm ca disp de tot X-( vr sal ascund nu sal shterg X-( nu crd ca ai intzeles intrebarea ar fi trebuie s amai cit odat X-(!

| ◕matza◕ explică:

Si daca scr nr ala 0160 tot nu e ascuns si cu hidden mai date dracul phbbbbt numele vreau eu sa il ascund da nu sal shhterg pfff`angry

| BAIATUL110 a răspuns:

Uite, e totul aici :D

sper sa te ajute!

http://www.youtube.com/watch?v=gQhYXLtvDg4

| BAIATUL110 a răspuns:

Funditahee hee?

| Sorin_8124 a răspuns:

Pai:
1-Dai clik dreapta pe folder si alegi optiunea "Proprietati"
2-Bifezi optiunea "ascuns" apoi dai clik pe "ok" apoi bifezi optinea "Modificarile se aplica exclusiv la Acest Folder" apoi "ok"
3-Pe bara de sus da-ti clik pe "instrumente" apoi clik pe "optiuni folder..."
4-Dati la categoria "Vizualizare" mai jos o sa scrie "Fisiere si foldere ascunse"
-Se afiseaza folderele si fisierele ascunse.
-Nu se afiseaza folderele si fisierele ascunse.-->Alegi optiunea asta si dai "ok". Sper ca ai inteleg. Daca nu ai inteles da-mi un pm. :*