| dreams.of.powder a întrebat:

Care stie cum sa pot pune pe blog un video? ca am incercat de mai multe ori dar nu merge:(( blogul meu...

http://white-pink-love.blogspot.com/

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cauti vide-oul si ii copii url-ul sau codul acela EMBED si postezi codul pe blog la categoria aferenta.

| Ea12345 a răspuns:

Nu stiu, insa am o mica indicatie:about us suna mai bine decat about we...si e si mai corect!

| videoblog a răspuns:

Incarca clipul pe youtube.com sau trilulilu.ro si apoi iei codul HTML furnizat de ei, pe care il pui intr-un post nou.

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Daca e din calculator clipul ai la postarea noua o iconita mica,, Adaugati videoclip'', iar daca vrei sa pui de pe net(youtube) alegi tot de la,, postare noua'' Editati HTML si copiezi codul html al videoclipului de pe youtube codul este undeva in dreapta. Sper sa reusestiwinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacemi, "vide-oul" inseamna oul "videlui"? "Copii"? Stiam ca e substantiv, nu verb. Dar tu esti poiet, toate greselile tale sunt metafore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite si blogul meu:
http://top-of--the-world.blogspot.com/