| asya a întrebat:

Care stiti ceva joc cu dentisti.adica sa fiu dentisthee heesau medic...sa operez si de alea! Va multumesc frumos de pe acum celor care ma ajutati!:*

Răspuns Câştigător
| frida0purple a răspuns:

Uite aici un site:
http://www.miniclip.ro/
Du-te la categoria logice, apoi cauta jocul 'Virtual Surgery', este super dragut :).(este pe randul 14, al doilea :D). Succes!

9 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Am gasit pe internet:
Doggy Doctor si
Nenuco Set Doctori
Sunt cam de copii micihappy

| asya explică:

@s1mplek1ss...cautam doar un joc cat de cat educativ...nicidecum un vis fetitzzo!

| frumusica80 a răspuns:

Poi cauta pe net si gasesti tot ce vrei mult succcesssss pa

| autoboy a răspuns:

Era unu' mai vechi: "Theme Hospital" parca ii zicea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauta pe net ca acolo is multe si poti scrie cand cauti jocuri cu medici jocuri cu dentisti! Sarbatori fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aea vreau sa stiu si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Day pe friv.com si e intr-o imagine niste dinti albi si pe langa e marobig grinbig grinbig grin.Id meu madalyna_albynutza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaa nici unul

| s1mplek1ss a răspuns:

laughing ce visuri mai ai fetitzzo
vrei sa visezi la noapte cica ai omorit un om in timpul operatziei?hee hee