| Lotte a întrebat:

Care stiti site-uri ( in afara de youtube, ca pe ala nu gasesc ) unde pot gasi cover-uri ( de preferat la tobe ) ale melodiilor romanesti?

Răspuns Câştigător
| kikinoname a răspuns:

Nu gasesti pe you tube? pai scrii melodia si cover langa eu gasescbig grinNu stiu dar iti urez succes sper sa gasestihappy

4 răspunsuri:
| kikinoname a răspuns:

Sper ca gasesti iti tin pumniihappy

| kikinoname a răspuns:

Hei si fundita mea! Ti-am urat baftasadreao

| Lotte explică:

@kikinoname
De exemplu aveam nevoie de un drums cover pentru Vine Vara de la Parlament.ciuciu.n-am gasit. poate ca exista dar nu la alea care ma intereseaza pe mine.
Merci oricum foarte mult, o sa mai incerc! happy

| rebeca_5379 a răspuns:

Incearca pe www.trilulilu.ro