| jonh a întrebat:

Care sunt cele trei dorinte ale voastre?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

1. Sa nu mai existe sentimente negative, ca lumea intreaga sa respecte obiectivele TPU, daca pot spune asa
2. Sa nu mai existe boli
3. Sa gasestc fata ideala pentru mine si sa ma iubeasca si s-o iubesc.

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Sa am numai note mari la scoala, sa-mi ia mami tot ce vreau eu si sa nu ma mai cert cu al meu prieten! week-end placut!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Sa primim si sa acordam iubire, sa ne simtim in siguranta si sa ne bucuram ca traim.

| juniper a răspuns:

1. Sa fiu un supererou.
2. Sa nu mai existe atata prostie in lume.
3. Sa traiesc pentru totdeauna.

Răspuns utilizator avertizat
| Sniper a răspuns:

Sa n'am nici o dorinta.
Eu unu fac ce'mi vine pe moment. Nu ma gandesc la viitor sau alte porcarii de'astea oh go on!

| mcrenma a răspuns:

1.lumea sa fie un loc mai bun
2.sa citesc gandurile
3. inca trei dorinte laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B

| Andrada_5061 a răspuns:

Pai...
, # 1.Sa ma placa baiatul care il plac...Definitivlove strucklove struck
, # 2. Sanatate C`ai mai Buna Decat Toat`te
, # 3.Sa vad o stea cazatoarelove strucklove struck

waveBy3love struckwave:*

| jonh explică:

edfea