| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase cadouri pe care le-ati primit vreodata?

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Flori - multe flori le ador

| LikePurpleColor a răspuns:

Un inel de argint cu o pietricica mov [love struck] si un ursuletz...happy

| LikePurpleColor a răspuns:

Un inel de argint cu o pietricica mov [love struck] si un ursulet...happy

| Yokrisztinutzza a răspuns:

O masina sport:X:X...cam mult da stiulaughing dar am voie sa visez nuhlaughing

| AnaMarya_2614 a răspuns:

Super-petrecerea mea de 11 ani de la parinti. vreo 60 invitati, dj, muzica, dans, inghetata, tort, cadouri, bani, distractie! nu poate fi ceva mai tare!