| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt chipsurile voastre preferate?

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pringles imi placeau foarte mult. Cam toate variantele, in afara de cele cu ketchup. Totusi, limiteaza-le cat de mult posibil pentru ca sunt din cale afara de nesanatoase si ingrasa mult mai mult decat crezi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am un sortiment preferat, cumpar ce mi-e pofta.
Cel mai mult am luat cu sare. Ultimele pungi au fost Lays cu sare.
Dar uneori am chef de chips cu ceapa si smantana, branza sau paprika.
Oricum, nu ma mai arunc prea des in ele, am redus porcariile din alimentatie.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu prea cumpăr, in general imi fac acasă, dacă am poftă.
Din marketuri, aș alege Chio Chips, in special cele cu ardei roșu picant.
Cele de la Lays nu mi-au plăcut niciodată, sunt prea uleioase.

| Andreeush a răspuns:

Lays sunt preferatele mele.

| SilentRain a răspuns:

Nu-s rasista, le prefer pe toate

| deeeaqq a răspuns:

Chio cu cașcaval și bbq + lays cu bbq și paprika, nu mă pot decide smug

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pringles și Lays dar și Chio.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Depinde de dispoziția mea în ziua în care le „halesc". tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mănânc de ceva vreme chipuri, dar oricum îmi plac toate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pringles original si Lay's Maxx cu paprika.

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Pringles. Crusti croc. siiiiiiiii, ce crezi? Lotto cu unt de arahide