| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt criterile prin care recunoasteti un nicname de cocalar? Dati exemple va rog.

9 răspunsuri:
| William a răspuns:

Criterii nu criteri, nickmane nu nicname.

| anonim_4396 explică (pentru William):

Nazi grammar nu william

| William a răspuns (pentru anonim_4396):

Substantivele proprii se scriu cu litera mare iar la sfarsitul propozitiilor se pune punct. Ce note ai la romana?

| anonim_4396 explică (pentru William):

De la 4.50 la 6

Răspuns utilizator avertizat
| dani2404 a răspuns:

Sa contina : sh, k, tz si tot felul de limbi amestecate intre ele. Sau sa fie scrit gresit.

| anonim_4396 explică (pentru dani2404):

Al meu nu e de cocalar nu? e corect gramatical :}

| dani2404 a răspuns (pentru anonim_4396):

Una e sa il scrii la misto, alta e sa-l scrii din buna vointa, sau chiar obisnuinta.

| anonim_4396 explică (pentru dani2404):

Lam castigat dintr-o mica aventura din metin cand eu si inca vreo 3 pacaleam nobi ca vindem cele mai puternice arme la schimb de yang dinaia si la unu i-am zis ma baiatu arma asta e cea mai puternica din joc si nu te mai bate nimeni daca o ai, normal costa cam 1000 yan dar tie ca te vad baiat mai finut tio dau pentru 500 yan si armura ta si le vindeam bete :}. Sunt un bun trader mai ales cu nobi