| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt dulciurile copilariei tale?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ouale Kinder sau acele cutii mici de Finetti in forma de inima.

| Fatamuntilor a răspuns:

Salam de biscuiti si ciocolata de casa!

| Doub a răspuns:

Caramelele

| Mayhem666 a răspuns:

Am prea multe, cand eram mic nu imi scapa nici o "dulciurica". O puneam pe mama sa imi ia tot ce vedeam pe acolo, de aceea prefera sa nu ma ia la magazin cu ea, atunci cand se ducea.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu pot sa le enumar pe toate laughing Dar cred ca turta dulce se afla prin top 5 happy

| Mussette a răspuns:

Cornurile 7days, viva, olla, bomboanele silvana, jeleurile sugus, tot felul de ciupaciupur care albastreau sau inverzeau limba, ciocolata si sigur au mai fost si altele. :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am sa imi aduc mereu aminte de nucile umplute pe care mi le facea bunica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eugeniile, cozonac, nuga, finetti în formă de inimă... coliva? Asta se pune? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bomboanele din biscuiti cu cocos si ciocolata de casa.