| UnderPressure a întrebat:

Care sunt dupa parerea voastra cei mai inteligenti useri?
Mi-ar fi de folos un top 3.

24 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Consider că sunt inteligenți toți cei care au primit titulatura de utilizator al anului până acum. Au primit acest titlu pe merit, deloc întâmplător. Altfel, cu siguranță sunt mulți oameni inteligenți pe aici, însă nu știu dacă sunt la fel de bine axați pe un domeniu anume ca cei vizați anterior. Sunt prea mulți oameni de calitate ca să îi enumăr aici pe toți.

| Speed99 a răspuns:

Spid99.

| DeathIncarnate a răspuns:

Subsemnatul,restul nu conteaza

| RAY a răspuns:

Bunny, Goldenzenith, KhludCiprian, drutzix, 4StarLight, sebastian

| UnderPressure explică (pentru RAY):

De acord cu drutzix si Bunny, daca Bunny este userul oobunny etc.
Am sa citesc si comentariile celorlalti.
Mersi.

| RAY a răspuns (pentru UnderPressure):

Da,despre ea e vorba si inferno e inteligent, azi l-am revazut pe TPU, daca e sa vorbim de ce inseamna inteligenta cam ei sunt inteligenti si mada si mai erau

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Auch, no mulțam mă simt onorat!

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Bafta la operatie

| deeeaqq a răspuns:

Nu există un top 3.
Și nu mă întreba de ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multi, prea multi pentru un top 3

| UnderPressure explică (pentru anonim_4396):

Apreciez si mai mult un top 5 sau 10, dar nu am vrut sa va stresez cu liste.
Am incercat sa ma ghidez dupa lista generala a userilor dar sunt prea multi si popularitatea - activitatea nu inseamna neaparat inteligenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Endoryus, UnBroken2017, EmptyBook.

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing oare esti tu toti acesti trei useri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

TI/as da funda dar nu e intrebarea mea big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

.daaaar câtă modestie, domnule Petrişor...
Nu mai ai de gând să revii la Endoryus? era așa fain love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate, ma mai gandesc pana diseara laughing. Haios ar fi sa ma cheme lumea petrisor de acum rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lumea nu are voie să îți spună Petrişor, doar eu îți zic Petrişor, Petrişor spun la oamenii dragi mie, Petrişor are valoare sentimentală, yoyoyo.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Taci tu ca ma faci sa roseschee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ar fi de folos? Tu chiar crezi ca stie cineva sa masoare "inteligenta" userilor pe aici. Toti au preferinte si atat.
Daca vrei o parere sincera, prosti suntem toti ca stam pe TPU. Mai ales la cat respect primim aici pentru inteligenta manifestata si ce fantome raspund la Contact.

| Yasmin875 a răspuns:

1.Speed99
2.Bacemi
3.Floresdemayo
Mai sunt o grămadă dar nu am de gând să îi înșir pe toți ca tu ai zis că vrei doar 3.

| UnderPressure explică (pentru Yasmin875):

Cu pozitia a treia sunt de acord.

| Yasmin875 a răspuns (pentru UnderPressure):

Hai,mai,si Bacemi e un om foarte inteligent.

| UnderPressure explică (pentru Yasmin875):

E un om foarte romantic si la locul lui. Cuminte, as spune.
Nu intra insa in romantism, crezand ca e egal cu inteligenta si poate, cu vreo doua facultati.
O sa citesc mai multe dintre raspunsurile lui.
Mersi.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Personal, pot zice că anamariarot. Cât despre restul, nu știu.