| Aurelia a întrebat:

Care sunt lucrurile pe care nu le-ai face niciodata, nici daca ti-ar oferi cineva o suma foarte mare de bani? (ex.: fur, omor, mint...)

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Nu mi-as lasa familia si persoanele pe care le iubesc!

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

N-as fi in stare sa tai o gaina oricare ar fi suma care mi s-ar oferi...

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

N-as candida la Presedentie...nici macar pentru cea de bloc...pe langa ce-ai enumerat tu, desi de mintit... mintim cu totii, fie prin omisiune fie ca sa nu ne ranim prietenii.

| cioko19 a răspuns:

Buna!

-nu mi-as lasa familia
-nu as omora
-nu m-as prostitua

O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pe lângă exemplele date de tine mai sunt filmele pentru adulţi, pictoriale în Playboi sau reviste de gen.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu mi-as da mintea in schimbul alteia...restul se subinteleg,,,,,