| AvalohAlyn a întrebat:

Care sunt motivele pentru care te dai jos din pat adică pentru care traiesti?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Supravietuire, pasiune si munca

| SilentRain a răspuns:

Nu găsesc un răspuns la întrebarea asta

| Hammurabi a răspuns:

Pentru că viața e mișto.
Pentru că în fiecare zi există ceva care să-ți facă plăcere și să te bucure.
Pentru că dacă nu știi să te bucuri de viață, probabil nu mai are rost nici să te dai jos din pat nici să mai trăiești.

| mentholinks a răspuns:

Cere organismul nicotina.

| Steregoi a răspuns:

Pentru a face vointa Lui Dumnezeu.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Noi suntem cei care-i dăm vieţii valoare, noi sutem cei care hotărâm pentru ce să trăim şi numai în numele a ceea ce trăi şi simţim vom putea, cândva, muri.

| Rhea44 a răspuns:

Pentru ca mi-e foame happy