| AvalohAlyn a întrebat:

Care sunt motivele pentru care traiti voi? Pentru ce traiesti tu:?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu traiesc pentru persoana iubita. Daca nu ar fi ea, eu nu as fi ajuns la aceasta varsta. (Mai complicat de explicat).

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar chiar te rog, Rares, explica. big grin

22 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Motivul principal inca nu l-am aflat, dar momentan ma concentrez pe o problema din trecut care trebuie neaparat rezolvata.

| T0T a răspuns:

Pentru a ajunge la fericire în diversele ei forme. Pentru a simți.

| RainmakerX a răspuns:

Ca sa-mi traiesc viata. Logic.

| KamaSutra a răspuns:

Pentru a ajunge la fericire

| OoBunnyoO a răspuns:

Eu traiesc pentru ca in final vreau sa ajung la cea mai buna versiune a mea.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Sa transform.

| Suck a răspuns:

Toti traim pentru a muri.

| VibeTrix a răspuns:

Traiesc pentru a profita lumea de mine.

| Shindan a răspuns (pentru VibeTrix):

Welcome in the clubwinking

| Geanin a răspuns:

Ca sa pun intrebari si raspunsuri pe T/A!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa nu mor e un motiv?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eros si thanatos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am gasit altceva mai interesant de facut...

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Pentru a deveni cat mai bogat, mult mai bogat

| anonima0101 a răspuns:

Eu traiesc ca sa nu mor. *logic*

| nlko a răspuns:

"Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua în care te-ai născut și cea în care afli de ce."
Da, inca nu am aflat deci presupun pentru ca vreau sa trăiesc.

| TheImpaler a răspuns:

Ca sa-i enervez pe altii.

| Sweet155 a răspuns:

Eu traiesc ca sa imi petrec viata cat mai mult.

| Shriti a răspuns:

Eu treiesc pentru ca nu vreau sa ma sinucid si ca degraba n.am sa mor(sper in orice caz)

| Eduaard a răspuns:

Eu trăiesc că m-am născut.

| KM3 a răspuns:

Eu traiesc pentru ca viata, chiar daca nu este intotdeauna buna, este frumoasa! Este cea mai profitabila afacere: o primesti gratis. O singura viata am, deci ma bucur din plin de ea in fiecare zi. Am ales sa traiesc fericita!
Pentru ce traiesc? Pentru vise happy Acum, invat cat de mult pot ca sa pot intra la o facultate, iar dupa ce o termin si ma angajez, sper sa imi intemeiez si eu familia mea. Pentru asta traiesc! happy
O zi frumoasa!