| Aндpeй a întrebat:

Care sunt muncile necalificate pentru care se poate lucra in Germania?

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Am prieteni si cunostinte care lucreaza in agricultura si au cazarea asigurata si altii care lucreaza la o pensiune, dar acolo de obicei cauta cupluri, de exemplu ea ajutor de bucatar si el omu care face cumparaturi, tunde iarba... (omu bun la toate) laughing) din nou cu cazare gratuita, de data asta si cu conditii mai bune, fiind la pensiune

| RAY a răspuns:

Sunt destule, dar si salarii nu prea mari, 800, 900 si chiria e de 500