| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt replicile voastre preferate din filme?batting eyelashes

11 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

"I´ll be back!"şi "Hasta la vista, baby!" (Terminator),"I want all of you.Forever.Every day"(The Notebook),"Dragoste este atunci când nu trebuie să spui „îmi pare rău"(Love Story),"Mama spunea mereu că viaţa este asemenea unei cutii cu prăjiturele.Niciodată nu ştii ce-o să gaseşti înăuntru"(Forest Gump),"I see dead people"(The 6th Sense),"Nimeni nu te va iubi mai mult decât mine.De ce nu este dragostea de ajuns?"(Closer) şi preferata mea "The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist" (The Usual Suspects).

| Cσσкiє a răspuns:

" Dixxie^^, treci încoace! " Era un film... Ahh, da! Dixxie^^ în Era TPU happy E un film mai fain decât Avatar, ai jucat în el foarte bine!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

"Daddy why is there a naked lady in your room? There's no hair on her vagina, do you think she's ok?" rolling on the floor
"I love womans. I have all their albums."
Din desene se poate?laughing
"-La ce îi trebuie un animal? E strigator la cer! I-am dat un frăţior."
"Eu nu sunt pirat! Sunt supă la plic!"
"Deedee se simte bleagă. Deedee bleagă, deedee bleagă" laughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

@romanionu, clar ca'mi plac...desenele copilăriei la care mă mai uit cu drag şi acum(pe net din păcate) laughing

| Hombre a răspuns:

Esti un animal, ii zice o femeie unui barbat. Mai rau...sunt om raspunde acesta.

| LuS[z] a răspuns:

Un fleac m-au ciuruitlaughing

| romanionu a răspuns:

Yuo're not the only with a gun BITCH! ^^ big grin :p

| romanionu a răspuns:

Eluveitie iti place Viata cu Louie?laughing :X

| romanionu a răspuns:

@eluveitie sunt mortale:X
Si da ai dreptate...pacat ca nu se mai difuzeaza la TV

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-,, Fa Marinelo, Scoal c-am parai ``
-,, Palalila, haoles, `` rolling on the floor
Mai, nu prea tin minte replici din filme, dar cand vine vorba de mondenii rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Bond, James Bond!happy" clasica. si din desene cantcul ala de la 402 "peste rau si prin mlastina, mergem la unchiul bob sa ne vada[unchiul bob, cine naibi`i unchul bob?!] laughing i-am luat ceva si sper sa-i vina daca ramane mereu MIC!smuglove struck