| NuAmGăsitNume a întrebat:

Care sunt replicile voastre preferate de la roboztii? Dau funda la cele mai amuzante

Răspuns Câştigător
| Drunkk a răspuns:

Cioca Boca Cioca Boca V-am Dat La Toti MW! 3 Moca

Ochi pentru ochi si lumea va deveni oarba

Ca e soare ca-i furtuna, ca ma fulgera la pruna eu duc lupta ne-nfricat m-o facut mama pirat!
Ai tacut si mi-ai facut un sandwich

Mediocrule

O p*lă roz din fier cu luminițe! O pu*ă roz din fier cu luminițe!

Poate-i țuică! Poate-i vin! Poate-i pipi de rechin!

Ce fraiere!? Vrei scandal? Vrei să ne piz*im? Te previn că am propriul stil de Kung Fu! Stilul FU-TAI! Simte-mi furia!

Dildău, șezi! Șezi, Dildău! Rău Dildău, las-o în pace Dildău, bad boy Dildău! Șezi!

Apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l… apasăăă-l, apassăăă-l, apaaassă-l. Apasă-l!

scoate pistolu din buzunar* Jos hainutzele sa vad bilutzele

2 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Penibil, penibil, penibil si iar penibil. Am uitat sa adaug o caracteristica a serialului RObotzi? Cred ca da... este penibil. Cum dracu sa te uiti la aberatiile astea si sa zici : "Mai vreau!".

| LenaleMinato a răspuns:

Pai,
ai tacuut si mi-ai facut un sandvis ep 11 phsihic
cand pun ochiul in luneta curat tot de pe planeta ep 5 intrus
poate-i țuică! poate-i vin! poate-i pipi de rechin!
wou foca, cata huda ep 8 huda
trompi trompi strangete de *** da sa ploua da sa ploua, dane jetu tau de roua, da sa ploua da sa ploua ep 20 Mazga
Bea cu Mine ep 19 mini
funda plzwinking